1.    شرایط و ضوابط استفاده از سایت

استفاده از فروشگاه اینترنتی پروژه های الکترونیکی من به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
1.    خرید کالا از فروشگاه اینترنتی پروژه های الکترونیکی من بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

2.     مالكیت معنوی اطلاعات موجود در این سایت متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. 

3.    تصاویر محصولات و اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای تولید شده مشخص و واضح می باشد و سایر کالاها از منابع معتبر خارجی ترجمه، و یا از شركت های سازنده اخذ گردیده است، این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود. در صورتی که محصولی اشتباها توسط مشتری سفارش داده شود برگشت آن شامل جریمه خواهد بود و از هزینه پرداختی کسر می گردد.

4.    كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد. 

5.    : سفارشات پرداخت شده به سرعت مورد پردازش قرار می گیرند. از این رو در صورت اعلام لغو توسط مشتری هزینه های پردازش (بسته بندی و غیره) از مبلغ پرداختی کسر می گردد. 

6.    فروشگاه اینترنتی پروژه های الکترونیکی من هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

7.    تمامی سفارشات به صورت سیستمی ثبت می شود. بنابراین اگر سفارشات تایید شوند دیگر قابل ویرایش نخواهند بود.
 

8.    فروشگاه اینترنتی پروژه های الکترونیکی به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.


2.    شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی پروژه های الکترونیکی من، سایت www.myelecprojects.com  به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

1.    فروش کالا بر مبنای نوع و تعدادی صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی پروژه های الکترونیکی من درج نموده است.

2.    ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه می شود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، مالیات ها و عوارض فروش، هزینه ارسال و بیمه کالا است.
 
3.    در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریك از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نمایند.